Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Windows Vista / Windows 7

17 grudnia 2010

Mimo, że w ogóle chcesz utrzymać komputer na bieżąco, w tym sterowników urządzeń . Ale jeśli masz wątpliwości dotyczące kierowcy, instalacji starszej wersji może czasem rozwiązać problem. I w tym przypadku, że nie chcesz, aby Windows Update automatycznie ponownie zaktualizować sterownik. Może to być również, że nie ma sterownika dla sprzętu w systemie Windows 7, ale kierowca Vista działa. W tych przypadkach chcesz ręcznie zainstalować go, a nie polegać na usługi aktualizacji sterownika Windows.

Ale w Vista i Windows 7 można łatwo wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników. Po prostu wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz Panel sterowania
 • Wybierz System i konserwacja
 • Wybierz system
 • Teraz kliknij przycisk Zaawansowane ustawienia systemu, w panelu po lewej stronie (jeśli UAC jest włączony, kliknij przycisk Kontynuuj, aby kontynuować)
 • Następnie kliknij kartę Sprzęt
 • Kliknij przycisk Ustawienia Windows Update
  Disable automatic driver updates

Teraz trzeba wybrać opcję aktualizacji sterownika, którego chcesz użyć.
Domyślna opcja będzie automatycznie sprawdzać kierowców i ich aktualizacji. Aby wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Vista, wybierz opcję drugą lub trzecią opcję i kliknij przycisk OK.

W niektórych przypadkach to nie wydaje się do pracy, a następnie nie ma innej metody, aby wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w Vista i Windows 7. To wiąże się z lokalnym edytor zasad grupy, które można uruchomić z meny start wpisując "gpedit.msc", a następnie przez Enter.

Po uruchomieniu, w Edytorze lokalnych zasad grupy, przejdź do: Konfiguracja komputera -> Szablony administracyjne -> System -> Instalacja sterownika.

Turn off Windows Update device driver search prompt

Następnie zmienić ustawienie wyłączyć Windows Update Device Driver Search wierszem
na Enabled. Po kliknięciu przycisku OK i zamknięciu Edytora lokalnych zasad, tylko restart i to wszystko.

Od Edytor zasad grupy lokalne jest używane, ta druga opcja jest ograniczona do Professional i Ultimate systemu Windows Vista i Windows 7 w wersjach Home nie ma tej opcji.

»Usieciowany«

Wejście Zapisano pod: Device Drivers

3 Komentarze Dodaj własne

 • 1. Edmond | 20 grudnia 2010 o 12:09

  Dziękuję bardzo, ja już kłopoty z zaktualizowanym aktualizacji sterowników NVIDIA dla mojego VGA.

  Z boku, że ta metoda nie działa na Windows 7 Ultimate x86 (co właśnie używam.)

 • 2. RobinKellett-Willis | 15 maja 2012 o 07:27

  Dzięki za to, ale potrzebuję metodę aktualizacji selektywnie przyjmujących. Prowadzenie "loanpool" laptopów w obszarze, w którym ani bezprzewodową lub Bluetooth jest dozwolony, w jaki sposób skonfigurować automatyczne aktualizacje, aby wykluczyć nowe sterowniki dla installaition na te "ograniczone stosowanie" zdolności, (i, e, bezprzewodowa, bluetooth, www -cam, bio-bezpieczeństwa skaner linii papilarnych). Obecnie próbuję ustawić naczyń do Acer TravelMate 8571, patrzę foreward na odpowiedź. Rob

 • . 3 Andy | 15 maja 2012 o 23:56

  @ RobinKellett-Willis - Nie wiem, czy to będzie działać, ale od urządzenia nie mogą być używane, próbowałeś po prostu wyłączyć te urządzenia w Menedżerze urządzeń? Może być tak, że aktualizacje sterowników dla tych urządzeń nie są następnie również otrzymał. To tylko sugestia, a nie próbowałem tego.
  Inne niż, że jestem prawie pewien, nie jest ich indywidualnych ustawień w systemie Windows w celu wyłączenia aktualizacji sterowników urządzeń na poziomie urządzenia.

Zostaw komentarz

Wymagane

Wymagane, ukryte

CAPTCHA Image
Odśwież obrazek
*

Niektóre HTML dozwolony:
<a href="" title=""> <skrót title = ""> <akronim title = ""> <b> <blockquote cite = ""> <cite> <code> <del datetime = ""> <em > <i> <q cite = ""> <strike> <strong>

Trackback this post | Subskrybuj komentarze przez RSS


Subskrybuj www.DeviceDriverFinder.com

Subskrybuj nowości z urządzenia i kierowcy!

Recenzje

Przydatne narzędzia kierowcy

Kategorie

Ostatnie posty

Najnowsze komentarze

Tłumacz

English flagItalian flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagGreek flag
Dutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagPolish flag
Romanian flagSwedish flagNorwegian flagSlovenian flagUkrainian flagTurkish flagHungarian flag