Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Windows Vista / Windows 7

17 grudnia 2010

Mimo, że w ogóle chcesz utrzymać komputer na bieżąco, w tym sterowników urządzeń . Ale jeśli masz wątpliwości dotyczące kierowcy, instalacji starszej wersji może czasem rozwiązać ten problem. I w tym przypadku nie chcesz, Windows Update, aby automatycznie ponownie zaktualizować sterownik. Może to być również, że nie ma sterowników dla sprzętu w Windows 7, ale kierowca Vista działa. W tych przypadkach, chcesz ręcznie zainstalować go, a nie polegać na usługi aktualizacji sterowników systemu Windows.

Ale w Vista i Windows 7 można łatwo wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników. Po prostu wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz Panel sterowania
 • Wybierz System i konserwacja
 • Wybierz System
 • Teraz kliknij przycisk Zaawansowane ustawienia systemu w panelu po lewej stronie (jeśli włączona jest funkcja Kontrola konta użytkownika, kliknij przycisk Kontynuuj, aby kontynuować)
 • Następnie kliknij kartę Sprzęt
 • Kliknij przycisk Ustawienia Windows Update
  Disable automatic driver updates

Teraz trzeba wybrać opcję aktualizacji sterownika, którego chcesz użyć.
Domyślna opcja automatycznie sprawdzi dla kierowców i ich aktualizacji. Aby wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Windows Vista, wybierz opcję drugą lub trzecią opcję i kliknij przycisk OK.

W niektórych przypadkach nie wydaje się do pracy, a potem nie ma innej metody, aby wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w Windows Vista i Windows 7. Wymaga to lokalny edytor zasad grupy, które można uruchomić z meny start wpisując "gpedit.msc", a następnie przez Enter.

Po uruchomieniu, w edytorze zasad grupy lokalnej, przejdź do: Konfiguracja komputera -> Szablony administracyjne -> System -> Instalacja sterownika.

Turn off Windows Update device driver search prompt

Następnie zmień ustawienie wyłączyć Windows Update Device Sterownik Szukaj wierszem
Włączone. Po kliknięciu przycisku OK i zamknięciu Edytora lokalnych zasad, po prostu uruchom ponownie i to wszystko.

Od Edytor zasad grupy lokalne jest używane, ta druga opcja jest ograniczona do Professional i Ultimate systemu Windows Vista i Windows 7 w wersjach Home nie ma tej opcji.

»Usieciowany«

Wejście Zapisano pod: sterowników urządzeń

3 Komentarze Dodaj własne

 • 1. Edmond | 20 grudnia 2010 o 12:09

  Dziękuję bardzo, miałam problemy z aktualizacja aktualizacji sterowników nVidia dla mojej VGA.

  Boczna nie, że ta metoda działa na Windows 7 Ultimate x86 (co jest, co używam.)

 • 2. RobinKellett-Willis | 15 maja 2012 o 07:27

  Dzięki za to, ale potrzebuję metodę aktualizacji selektywnie przyjmujących. Prowadzenie "loanpool" laptopów w obszarze, w którym nie bezprzewodową lub Bluetooth jest dozwolone, w jaki sposób skonfigurować automatyczne aktualizacje, aby wykluczyć nowe sterowniki dla installaition na temat tych "ograniczone stosowanie" zdolności, (i, e, bezprzewodowa, bluetooth, www -cam, bezpieczeństwa biologicznego skaner linii papilarnych). Obecnie próbuję ustawić naczyń do Acer TravelMate 8571, patrzę foreward na odpowiedź. Rabować

 • . 3 Andy | 15 maja 2012 o 23:56

  @ RobinKellett-Willis - Nie wiem, czy to będzie działać, ale od urządzenia nie mogą być używane, nie mogłeś po prostu wyłączyć te urządzenia w Menedżerze urządzeń? Może być tak, że aktualizacje sterowników dla tych urządzeń nie są następnie otrzymał również. To tylko sugestia, a nie próbowałem tego.
  Inne niż to, jestem prawie pewien, to ich nie ma indywidualne ustawienie w systemie Windows w celu wyłączenia aktualizacji sterowników urządzeń na poziomie urządzenia.

Zostaw komentarz

Wymagany

Wymagane, ukryte

CAPTCHA Image
Odśwież obrazek
*

Niektóre HTML dozwolony:
<a href="" title=""> <abbr title = ""> <acronym title = ""> <b> <blockquote cite = ""> <cite> <code> <del datetime = ""> <em > <i> <q cite = ""> <strike> <strong>

Trackback ten post | Zapisz się do komentarzy przez RSS


Subskrybuj www.DeviceDriverFinder.com

Subskrybuj nowości z urządzenia i kierowcy!

Recenzje

Przydatne narzędzia kierowcy

Kategorie

Najnowsze posty

Ostatnie Komentarze

Tłumacz

English flagItalian flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagGreek flag
Dutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagPolish flag
Romanian flagSwedish flagNorwegian flagSlovenian flagUkrainian flagTurkish flagHungarian flag