Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Windows Vista / Windows 7

17 grudnia 2010

Mimo, że w ogóle chcesz zachować swój komputer na bieżąco, w tym sterowników urządzeń . Ale jeśli masz wątpliwości dotyczące kierowcy, instalacji starszej wersji może czasem rozwiązać problem. I w tym przypadku nie chcesz Windows Update, aby automatycznie ponownie zaktualizować sterownik. Może to być również, że nie ma sterownika dla sprzętu w Windows 7, ale kierowca Vista działa. W tych przypadkach, aby ręcznie zainstalować go, a nie polegać na usługi aktualizacji sterownika Windows.

Ale w Vista i Windows 7 można łatwo wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników. Po prostu wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz Panel sterowania
 • Wybierz System i konserwacja
 • Wybierz system
 • Teraz kliknij przycisk Zaawansowane ustawienia systemu w panelu po lewej stronie (jeśli włączona jest funkcja Kontrola konta użytkownika, kliknij przycisk Kontynuuj, aby kontynuować)
 • Następnie kliknij kartę Sprzęt
 • Kliknij przycisk Ustawienia Windows Update
  Disable automatic driver updates

Teraz trzeba wybrać opcję aktualizacji sterownika, który chcesz użyć.
Domyślna opcja będzie automatycznie sprawdzać kierowców i ich aktualizacji. Aby wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w Windows Vista, wybierz opcję drugą lub trzecią opcję i kliknij przycisk OK.

W niektórych przypadkach wydaje się to nie do pracy, a następnie nie ma innej metody, aby wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w Vista i Windows 7. Wiąże się z lokalnym edytor zasad grupy, które można uruchomić z menu Start meny wpisując "gpedit.msc", a następnie przez Enter.

Po uruchomieniu, w Edytor lokalnych zasad grupy, przejdź do: Konfiguracja komputera -> Szablony administracyjne -> System -> Instalacja sterownika.

Turn off Windows Update device driver search prompt

Następnie zmień ustawienie Wyłącz Windows Update Device Driver Search wierszem
na Enabled. Po kliknięciu przycisku OK i zamknięciu edytora lokalnych zasad grupy, po prostu uruchom ponownie i to jest to.

Od Edytor lokalnych zasad grupy służy ta druga opcja jest ograniczona do wersjach Professional i Ultimate systemu Windows Vista i Windows 7. Wersje Home nie ma tej opcji.

Usieciowanego «»

Wejście Zakres tematyczny: Device Drivers

Komentarzy: 3 Dodaj własny

 • 1. Edmond | 20 grudnia 2010 o 12:09

  Dziękuję bardzo, mam już problemów z zaktualizowanym aktualizacji sterowników NVIDIA dla mojej VGA.

  Z boku, że ta metoda nie działa na Windows 7 Ultimate x86 (co jest, co używam.)

 • 2 RobinKellett-Willis. | 15 maja 2012 o 07:27

  Dzięki za to, ale potrzebuję sposobu selektywnego otrzymywania aktualizacji. Prowadzenie "loanpool" laptopów w obszarze, w którym nie bezprzewodową lub Bluetooth jest dozwolone, w jaki sposób skonfigurować automatyczne aktualizacje wykluczyć nowe sterowniki dla installaition na te "ograniczone stosowanie" (i możliwości, E, bezprzewodowa, Bluetooth, Web -cam, bio-bezpieczeństwa skaner linii papilarnych). Obecnie próbuje ustawić się do Acer TravelMate 8571, patrzę, zeby odpowiedzi. Obrabować

 • 3. Andy | 15 maja 2012 o 23:56

  @ RobinKellett-Willis - Nie wiem, czy to będzie działać, ale ponieważ te urządzenia nie mogą być używane, czy próbowałeś po prostu wyłączyć te urządzenia w Menedżerze urządzeń? Może być to, że aktualizacje sterowników dla tych urządzeń są następnie nie otrzymała również. To tylko sugestia, a nie próbowałem tego.
  Inne niż to, jestem prawie pewien, nie jest ich indywidualnych ustawień w systemie Windows, aby wyłączyć aktualizacje na poziomie urządzenia sterownika.

Zostaw komentarz

Wymagany

Wymagane, ukryte

CAPTCHA Image
Odśwież obrazek
*

Niektóre HTML dozwolony:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em > <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback tę wiadomość | Subskrybuj komentarze przez RSS


Subskrybuj www.DeviceDriverFinder.com

Subskrybuj nowości z urządzenia i kierowcy!

Recenzje

Przydatne narzędzia kierowcy

Kategorie

Ostatnie posty

Najnowsze komentarze

Tłumacz

English flagItalian flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagGreek flag
Dutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagPolish flag
Romanian flagSwedish flagNorwegian flagSlovenian flagUkrainian flagTurkish flagHungarian flag