Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Windows Vista / Windows 7

17 grudnia 2010

Mimo, że w ogóle chcesz zachować swój komputer na bieżąco, w tym sterowników urządzeń . Ale jeśli masz wątpliwości dotyczące kierowcy, instalacji starszej wersji może czasem rozwiązać ten problem. I w tym przypadku nie chcesz, Windows Update, aby automatycznie ponownie zaktualizować sterownik. Może to być również, że nie ma sterowników dla sprzętu w Windows 7, ale kierowca Vista działa. W tych przypadkach chcesz ręcznie zainstalować go i nie polegać na usługi aktualizacji sterownika Windows.

Ale w Vista i Windows 7 można łatwo wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników. Wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz Panel sterowania
 • Wybierz System i konserwacja
 • Wybierz system
 • Teraz kliknij przycisk Zaawansowane ustawienia systemu w panelu po lewej stronie (jeśli UAC jest włączony, kliknij przycisk Kontynuuj, aby kontynuować)
 • Następnie kliknij kartę Sprzęt
 • Kliknij przycisk Ustawienia Windows Update
  Disable automatic driver updates

Teraz trzeba wybrać opcję aktualizacji sterowników, którego chcesz użyć.
Domyślna opcja automatycznie sprawdzi dla kierowców i ich aktualizacji. Aby wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Windows Vista, wybierz opcję drugą lub trzecią opcję i kliknij przycisk OK.

W niektórych przypadkach to nie wydaje się do pracy, a potem nie ma innej metody, aby wyłączyć automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Windows Vista i Windows 7. Wymaga to lokalny edytor zasad grupy, który można uruchomić z meny start wpisując "gpedit.msc", a następnie Enter.

Po uruchomieniu, w Edytorze zasad grupy lokalne, przejdź do: Konfiguracja komputera -> Szablony administracyjne -> System -> Instalacja sterownika.

Turn off Windows Update device driver search prompt

Następnie zmień ustawienie wyłączyć Windows Update Device Sterownik Szukaj wierszem
na Enabled. Po kliknięciu przycisku OK i zamknięciu edytora zasad grupy lokalne, po prostu uruchom ponownie i to wszystko.

Od Edytor zasad grupy lokalne jest używane, ta druga opcja jest ograniczona do Professional i Ultimate systemu Windows Vista i Windows 7 w wersjach Home nie ma tej opcji.

»Usieciowany«

Wejście Zakres tematyczny: sterowników urządzeń

3 Komentarze Dodaj własną rękę

 • 1. Edmond | 20 grudnia 2010 o 12:09

  Dziękuję bardzo, byłem problemy z aktualizacja aktualizacji sterowników NVIDIA dla mojej VGA.

  Boczna nie, że ta metoda działa na Windows 7 Ultimate x86 (co jest, co używam.)

 • 2. RobinKellett-Willis | 15 maja 2012 o 07:27

  Dzięki za to, ale muszę metodę aktualizacji selektywnie przyjmujących. Prowadzenie "loanpool" laptopów w miejscu, gdzie nie bezprzewodową lub Bluetooth jest dozwolone, w jaki sposób skonfigurować automatyczne aktualizacje, aby wykluczyć nowe sterowniki dla installaition na temat tych "ograniczone stosowanie" możliwości, (i, e, bezprzewodowa, bluetooth, www -cam, bezpieczeństwa biologicznego skaner linii papilarnych). Obecnie próbuję ustawić naczyń do Acer TravelMate 8571, patrzę foreward na odpowiedź. Rabować

 • 3. Andy | 15 maja 2012 o 23:56

  @ RobinKellett-Willis - Nie jestem pewien, czy to będzie działać, ale od urządzenia nie mogą być używane, nie mogłeś po prostu wyłączyć te urządzenia w Menedżerze urządzeń? Może być tak, że aktualizacje sterowników dla tych urządzeń nie są następnie otrzymał również. To tylko sugestia, a nie próbowałem tego.
  Inne niż to, jestem prawie pewien, to ich nie ma indywidualne ustawienie w systemie Windows w celu wyłączenia aktualizacji sterowników urządzeń na poziomie urządzenia.

Zostaw komentarz

Wymagany

Wymagane, ukryte

CAPTCHA Image
Odśwież obrazek
*

Niektóre HTML dozwolony:
<a href="" title=""> <abbr title = ""> <acronym title = ""> <b> <blockquote cite = ""> <cite> <code> <del datetime = ""> <em > <i> <q cite = ""> <strike> <strong>

Trackback tego posta | Zapisz się do komentarzy przez RSS


Subskrybuj www.DeviceDriverFinder.com

Subskrybuj nowości z urządzenia i kierowcy!

Recenzje

Przydatne narzędzia kierowcy

Kategorie

Najnowsze posty

Ostatnie Komentarze

Tłumacz

English flagItalian flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagGreek flag
Dutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagPolish flag
Romanian flagSwedish flagNorwegian flagSlovenian flagUkrainian flagTurkish flagHungarian flag