Podpisane i niepodpisane sterowniki Sterowniki

19 lutego 2010

Po zainstalowaniu sterownika w systemie Windows, może widzieliście ostrzeżenie, że sterownik nie jest podpisany. W takim przypadku należy ręcznie zezwolić na instalację i korzystanie z tego sterownika.

W Vista na przykład, to zobaczysz komunikat poniżej wskazuje, że system Windows nie może zweryfikować wydawcy tego oprogramowania sterownika.

Unsigned driver install message

Ale co to jest różnica między podpisanych i niepodpisanych sterowników?

Podpisał kierowca jest po prostu podpisany cyfrowo sterownik, co oznacza, że ​​sterownik jest skojarzony z certyfikatem cyfrowym, który umożliwia identyfikację wydawcy kierowcy. Zapewnia również, że sterownik nie został zmodyfikowany przez nikogo innego, jak będzie uszkodzony podpisaną statusu i sprawiają, że bez znaku.

Więc przy użyciu podpisane sterownik zapewnia, że ​​Windows może automatycznie zainstalować sterownik i zapobiega złośliwego oprogramowania do instalacji wraz z kierowcą. Biorąc pod uwagę, że sterowniki pracy przy bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa w systemie operacyjnym, to jest bardzo ważne, aby stosować bezpieczne sterowników.

Windows Vista, Windows serwer 2008 i Windows 7 już egzekwowania niepodpisane sterowniki mają być zainstalowane przy użyciu uprawnienia administratora, ale jak można wiedzieć na pewno, że jest bezpieczny niepodpisany sterownik?

Cóż, naprawdę nie mogę. Dlatego zawsze należy upewnić się, że oprogramowanie zabezpieczające jest aktualne i aktywne i utworzyć kopię zapasową lub utworzyć punkt przywracania systemu przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w systemie, zwłaszcza podczas instalacji sterowników .

Sprawdź niepodpisanych sterowników w systemie Windows XP

W systemie Windows XP, egzekwowanie podpisanych sterowników nie ma, więc ryzyko instalowania niepodpisanych sterowników ze wszystkich rodzajów ryzyka związanego jest znacznie wyższa.

Jedno, co można zrobić w systemie Windows XP jest znalezienie niepodpisanych sterowników w systemie Windows XP i, jeśli to możliwe, zastąpić je nowszymi, podpisanych sterowników.

Microsoft szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z systemu Windows XP Narzędzie Weryfikacja podpisu sprawdzić niepodpisane pliki sterownika. Opisuje również wspólny problem zarządzania energią w niepodpisanych sterowników, więc można spróbować zaktualizować lub wymienić niepodpisane sterowniki od podpisanych sterowników, lub wyłączyć niepodpisane sterowniki, jeśli nie powodują takich problemów.

Wyłącz niepodpisanych ostrzeżenia kierowcy

To nie jest coś, co polecam, ale jako użytkownik rzeczywiście można wyłączyć ostrzeżenia dotyczące niepodpisanych sterowników w systemie Windows XP. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Mój komputer i wybierz Właściwości z menu podręcznego. Teraz wybierz zakładkę Sprzęt i kliknij przycisk Podpisywanie sterowników. Następnie wybierz opcję Ignoruj ​​i kliknij OK.

Ignore unsigned drivers in Windows XP

Jeśli używasz systemu Windows XP Professional, można także zmienić zasady bezpieczeństwa, aby zrobić to samo.

Typ "secpol.msc" w opcji Uruchom w menu Start i naciśnij klawisz Enter. Następnie przejdź do Zasady lokalne -> Opcje zabezpieczeń. Teraz znajdź i zmień opcję "Urządzenia: zachowanie instalacji niepodpisanych sterowników" na "W milczeniu sukces". To wymaga ponownego uruchomienia komputera.

Użyj niepodpisanych sterowników w systemie Windows 7

Windows 7 nie będzie można zainstalować niepodpisane sterowniki, jak również. Mimo, że to jest dobre do ochrony systemu operacyjnego z instalacją sterowników potencjalnie nierzetelne, w niektórych przypadkach po prostu tam nie podpisane sterowniki są dostępne, a niepodpisane sterowniki są jedynym sposobem, aby wykonać pracę urządzenia.
W systemie Windows 7 można wyłączyć podpisywanie sterowników z menu Start (F8), ale które muszą być wykonane podczas każdego startu systemu.
Inne opcje są w użyciu edytor zasad grupy, które będą pracować dla Ostatecznego (i ja też wierzę w wersji Pro):
- Uruchomić edytor zasad grupy za pomocą polecenia gpedit.msc w menu startowym.
- Wybierz User Config -> Admin szablon. -> System -> Instalacja sterownika
- Wybierz opcję Ignoruj ​​w polu listy rozwijanej

Jeśli opcja Edytor zasad grupy nie jest dostępny, można użyć tej metody:
- Uruchomić wiersz polecenia z uprawnieniami administratora (prawy przycisk myszy i wybierz opcję Uruchom jako administrator)
- Typ bcdedit.exe -Set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS i naciśnij Enter
- Typ bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON i naciśnij klawisz Enter

Po tym powinieneś być w stanie zainstalować niepodpisane sterowniki w systemie Windows 7.

W przypadku, gdy chcesz cofnąć zmiany, użyj DENABLE_INTEGRITY_CHECKS jako ostatnia opcja w pierwszym poleceniu, a zamiast ON OFF w drugiej komendzie.

Jeśli to wszystko nie działa, można spróbować podpisania sterownik samodzielnie. System Windows obsługuje tryb testowy, który pozwala podpisany (a nie cyfrowo weryfikowanym) sterowniki do załadowania. Narzędzie o nazwie Signature Enforcement Overrider sterownik może być użyty do tego celu.
Aby zaktualizować sterowniki w kilku prostych krokach, można użyć narzędzia do aktualizacji sterowników .

»Usieciowany«

Wejście Zapisano pod: sterowników urządzeń

3 Komentarze Dodaj własne

  • . 1 social bookmarking | 04 maja 2010 o 08:41

    - Jeszcze raz dzięki za wkład KarmaLynx.com- to z pewnością pomóc komuś się kiedyś. Cieszę się, że miał zarówno XP i & informacje

  • 2. Amit Kumar | 8 stycznia 2013 o 00:57

    Witam jestem pakującego Aplikacja działa na Windows 7 Platformy. Mam ten niepodpisany sterownik podczas instalacji aplikacji o nazwie jako "konsoli ClearOne Coverge", ale chcę używać go jako podpisany sterownik tak, że może on być stosowany w mojej paczki bez nadzoru, a użytkownik nie powinien mieć do współpracy z instalacją tego niepodpisanych kierowca. proszę mi dać realną rozwiązanie. Dziękuję

  • . 3 Andy | 09 stycznia 2013 o 04:39

    Amit Kumar - jedyny sposób, wiem, że będzie działać we wszystkich przypadkach jest podpisanie sterownika. Więc trzeba certyfikat podpisywania kodu do tego.

Zostaw komentarz

Wymagany

Wymagane, ukryte

CAPTCHA Image
Odśwież obrazek
*

Niektóre HTML dozwolony:
<a href="" title=""> <abbr title = ""> <acronym title = ""> <b> <blockquote cite = ""> <cite> <code> <del datetime = ""> <em > <i> <q cite = ""> <strike> <strong>

Trackback ten post | Zapisz się do komentarzy przez RSS


Subskrybuj www.DeviceDriverFinder.com

Subskrybuj nowości z urządzenia i kierowcy!

Recenzje

Przydatne narzędzia kierowcy

Kategorie

Najnowsze posty

Najnowsze komentarze

Tłumacz

English flagItalian flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagGreek flag
Dutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagPolish flag
Romanian flagSwedish flagNorwegian flagSlovenian flagUkrainian flagTurkish flagHungarian flag