Podpisane i niepodpisane sterowniki Sterowniki

19 lutego 2010

Po zainstalowaniu sterownika w systemie Windows, może widzieliście ostrzeżenie, że sterownik nie jest podpisany. W takim przypadku należy ręcznie zezwolić na instalację i korzystanie z tego sterownika.

W Vista na przykład będzie można zobaczyć komunikat poniżej wskazując, że system Windows nie może zweryfikować wydawcy tego oprogramowania sterownika.

Unsigned driver install message

Ale jaka jest różnica między podpisanych i niepodpisanych sterowników?

Podpisany kierowca jest w zasadzie sterownik podpisany cyfrowo, co oznacza, że ​​sterownik jest związany z certyfikatem cyfrowym, który umożliwia identyfikację wydawcy kierowcy. Zapewnia również, że kierowca nie został zmodyfikowany przez kogoś innego, jako, że uszkodzony podpisanego stan i sprawiają, że bez znaku.

Za pomocą sterownika tak podpisaną zapewni, że system Windows może automatycznie zainstalować sterownik i uniemożliwia złośliwe oprogramowanie do instalacji wraz z kierowcą. Biorąc pod uwagę, że sterowniki pracy przy bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa w systemie operacyjnym, to jest bardzo ważne, aby stosować bezpieczne sterowników.

Windows Vista, Windows 2008 Server i Windows 7 już egzekwować niepodpisane sterowniki do zainstalowanych przy użyciu uprawnienia administratora, ale jak można wiedzieć na pewno, że niepodpisany sterownik jest bezpieczny?

Cóż, naprawdę nie mogę. Tak, zawsze upewnij się, że oprogramowanie zabezpieczające jest aktualne i aktywne, i utworzyć kopię zapasową lub utworzyć punkt przywracania przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w systemie system, zwłaszcza podczas instalacji sterowników .

Sprawdź, niepodpisane sterowniki w systemie Windows XP

W systemie Windows XP, egzekwowanie podpisanych sterowników nie istnieje, więc ryzyko instalowania niepodpisanych sterowników ze wszystkich rodzajów ryzyka związanego jest znacznie wyższa.

Jedną rzeczą, jaką można zrobić w systemie Windows XP jest znalezienie niepodpisanych sterowników w systemach Windows XP i, jeśli to możliwe, zastąpić je nowszymi, podpisanych sterowników.

Microsoft szczegółowe instrukcje, jak korzystać z systemu Windows XP narzędzia Weryfikacja podpisu , aby sprawdzić niepodpisane pliki sterownika. Opisuje także wspólne problemy z zarządzaniem energią w niepodpisanych sterowników, więc można spróbować zaktualizować lub wymienić niepodpisane sterowniki autorem podpisanych sterowników, lub wyłączyć niepodpisane sterowniki jeśli nie powoduje takich problemów.

Wyłącz niepodpisanych ostrzeżenia kierowcy

To nie jest coś, co polecam, ale jako użytkownik rzeczywiście można wyłączyć ostrzeżenia dotyczące niepodpisanych sterowników w systemie Windows XP. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Mój komputer i wybierz Właściwości z menu podręcznego. Teraz wybierz kartę Sprzęt i kliknij przycisk Podpisywanie sterowników. Następnie wybierz opcję Ignoruj ​​i kliknij przycisk OK.

Ignore unsigned drivers in Windows XP

Jeśli używasz systemu Windows XP Professional, można także zmienić zasady bezpieczeństwa, aby zrobić to samo.

Wpisz "secpol.msc" w opcji Uruchom w menu Start i naciśnij Enter. Następnie przejdź do Zasady lokalne -> Opcje zabezpieczeń. Teraz znaleźć i zmienić opcję "Urządzenia: Unsigned zachowanie instalacja sterownika" na "W milczeniu sukces". To wymaga ponownego uruchomienia komputera.

Użyj niepodpisane sterowniki w systemie Windows 7

Windows 7 nie będzie można zainstalować niepodpisane sterowniki, jak również. Mimo, że to jest dobre, aby chronić system operacyjny z instalacji potencjalnie zawodnych sterowników, w niektórych przypadkach po prostu nie podpisane sterowniki są dostępne, i niepodpisane sterowniki są tylko sposobem na pracę urządzenia.
W systemie Windows 7 można wyłączyć podpisywanie sterowników z menu Start (F8), ale które muszą być wykonane podczas każdego startu systemu.
Inne opcje są w użyciu edytor zasad grupy, które będą pracować dla Ostatecznego (i ja też, jest wersja Pro):
- Uruchomić edytor zasad grupy za pomocą polecenia gpedit.msc w menu startowym.
- Wybierz Konfiguracja użytkownika -> Admin Templ. -> System -> Instalacja sterownika
- Wybierz opcję Ignoruj ​​w oknie rozwijanej

Jeśli opcja Edytor zasad grupy nie jest dostępny, można użyć tej metody:
- Uruchomić wiersz polecenia z uprawnieniami administratora (kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Uruchom jako Administrator)
- Typ Bcdedit.exe-set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS i naciśnij Enter
- Typ Bcdedit.exe ustawiony TESTSIGNING NA i naciśnij Enter

Po tym powinieneś być w stanie zainstalować niepodpisane sterowniki w systemie Windows 7.

W przypadku, gdy chcesz cofnąć zmiany, należy DENABLE_INTEGRITY_CHECKS jako ostatnia opcja w pierwszej komendy i zamiast ON OFF w drugim poleceniu.

Jeśli to wszystko nie działa dla Ciebie, możesz spróbować zalogować kierowcy sam. System Windows obsługuje tryb testowy, który umożliwia podpisana (ale nie cyfrowo zweryfikowany) sterowniki do załadowania. Narzędzie o nazwie Kierowca Podpis Egzekwowanie Overrider mogą być wykorzystywane do tego celu.
Aby zaktualizować sterowniki w kilku prostych krokach, można użyć narzędzia do aktualizacji sterownika .

Usieciowanego «»

Wejście Zakres tematyczny: Device Drivers

Komentarzy: 3 Dodaj własny

  • . 1 Społecznego Zakładki | 04 maja 2010 o 08:41

    - Jeszcze raz dziękuję za wkład KarmaLynx.com-to z pewnością pomoże komuś się kiedyś. Cieszę się, że miał zarówno XP i & Informacje-

  • . 2 Amit Kumar | 8 stycznia 2013 na 00:57

    Witam Jestem pakującego Aplikacja działa na Windows 7 platformy. Mam ten niepodpisany sterownik podczas instalowania aplikacji o nazwie jako "konsoli ClearOne Coverge", ale chcę użyć go jako podpisanego sterownika tak, że może on być stosowany w moim pakiecie, jak bez nadzoru i użytkownik nie powinien mieć do współpracy z instalacją tego Unsigned kierowca. proszę mi dać realną rozwiązanie. Dziękuję

  • 3. Andy | 09 stycznia 2013 o 04:39

    @ Amit Kumar - jedyny sposób, wiem, że będzie działać we wszystkich przypadkach jest podpisanie sterownika. Więc musisz certyfikat podpisywania kodu do tego.

Zostaw komentarz

Wymagany

Wymagane, ukryte

CAPTCHA Image
Odśwież obrazek
*

Niektóre HTML dozwolony:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em > <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback tę wiadomość | Subskrybuj komentarze przez RSS


Subskrybuj www.DeviceDriverFinder.com

Subskrybuj nowości z urządzenia i kierowcy!

Recenzje

Przydatne narzędzia kierowcy

Kategorie

Ostatnie posty

Najnowsze komentarze

Tłumacz

English flagItalian flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagGreek flag
Dutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagPolish flag
Romanian flagSwedish flagNorwegian flagSlovenian flagUkrainian flagTurkish flagHungarian flag